Kołek do styropianu

Przedstawiamy Państwu profesjonalne zamocowanie do kotwienia, które można wykorzystać w różnorodnych materiałach izolacyjnych. Mając ogromne doświadczenie w sprzedaży wszelkiego rodzaju mocowań, pragniemy dawać Państwu tylko to, co sprawdzone i najlepsze. Zwracamy uwagę na to, by oferowane produkty nie były wadliwe, uszkodzone lub też wybrakowane.

Mocowanie w izolacji typu Fisher S-50 wykorzystać można w systemach izolacyjnych, płytach styropianowych, a także płytach poliuretanowych. Trwałość tego produktu daje możliwość swobodnego korzystania z elementów, które zostaną nim przytwierdzone. Typ Fisher zapewnia stabilne i silne zamocowanie w płytach. Produkt ten wykorzystać można do mocowania tabliczek z numerem, nazwą ulicy, szyldów reklamowych, itd. Z pewnością z tego typu mocowania skorzystać mogą także osoby chcące zamontować lampy, włączniki elektryczne, detektory ruchu, a także skrzynki na listy. Główną zaletą mocowania S-50 jest łatwy i szybki montaż przy użyciu prostych narzędzi.

Z dumą możemy polecić ten produkt, ponieważ nie wymaga on wcześniejszego nawiercenia otworu. Jest to spowodowane tym, iż skok gwintu umożliwia Państwu bardzo łatwe i szybkie wkręcenie. Każdy, kto korzysta z kołka S-50 nie musi wcześniej usuwać warstwy tynku. Produkt ten z powodzeniem przez nią się przebije. Najlepiej jest go wkręcać przy pomocy wkrętarki.

Zależy nam na tym, aby nasi klienci otrzymywali jedynie sprawdzone produkty. Dlatego wszystkie one są wcześniej testowane i sprawdzane pod różnymi kątami. Każdy, kto szuka sprawdzonych rozwiązań, które są trwałe i efektywne, powinien skorzystać z proponowanych przez nas wyrobów.

Jesteśmy znaną marką o ugruntowanej pozycji na rynku. Staramy się, aby produkty przez nas oferowane były najlepsze w swym gatunku. Każdy klient, który zechce skorzystać z naszych poszczególnych akcesoriów na pewno będzie zadowolony z ich długoletniego użytkowania. Bogate doświadczenie, którym możemy się poszczycić, sprawia, że pomożemy, doradzimy, a także przedstawimy tylko te artykuły, które najlepiej spełnią Państwa oczekiwania.