Elektronika wkracza do naszych mieszkań i domów oraz ?. Do naszych łazienek. Elektronicznie sterowane krany to już nie s-f  ale komfort, wygoda i funkcjonalność w naszej łazience. Elektronicznie sterowana armatura  w postaci nowego modułu obsługi przystosowanego do instalacji w ścianie staje się technologią teraźniejszości w naszym wnętrzu. 

Co byście powiedzieli na system multiplex trio E. Wanna napełniana sama do odpowiedniego poziomu i woda o nastawionej elektronicznie temperaturze w wannie. A przy tym nowatorskie i eleganckie wzornictwo. Całość Modułu baterii łazienkowej, obsługującej system, może być instalowanazarówno na rancie wanny, jak i w dowolnym miejscu na ścianie. W tym drugim przypadku, cały mechanizm ukryty jest pod powierzchnią płytek. Widoczny pozostaje jedynie elegancki, obracany moduł baterii łazienkowej. Umożliwia to specjalny zestaw, dzięki któremu instalator łatwo i w bezpieczny sposób montuje armaturę.Komfort obsługi systemu polega na napełnianiu wanny do określonego poziomu i regulacji temperatury za pomocą przycisku. System  zapamiętuje też ustawienia i pozwala na uaktywnienie ich w dowolnym momencie. Kiedy poziom wody zostaje osiągnięty, następuje automatyczne odcięcie dopływu. Tym samym nie trzeba pilnować wanny podczas jej napełniania.
Ponadto armatura zachowuje w pamięci ?ulubione ustawienia? trzech różnych użytkowników. Wokół modułu obsługi umieszczony jest wąski pasek świetlny, którego kolor w zależności od temperatury zmienia się z niebieskiego na czerwony, a intensywność barwy sygnalizuje natężenie przepływu wody.

System ten charakteryzuje się prostym montażem.Zestaw do instalacji modułu obsługi na ścianie składa się z gniazdka, elementu uszczelniającego, kołnierza zakrywającego i materiału mocującego. Gniazdko osadzane jest w ścianie dokładnie, jak kontakt elektryczny. Przewód w pustej rurce zapewnia połączenie pomiędzy mieszaczem umieszczonym pod dnem wanny a modułem obsługi. Standardowa odległość wynosi trzy metry. Można specjalnym kablem wydłużyć do sześciu metrów. Połączenie z dopływami ciepłej i zimnej wody oraz z kompletem odpływowo-przelewowym i baterią natryskową umożliwiają elastyczne węże przyłączeniowe.

Gwarancja  szczelności  zamontowanego w ścianie gniazdka poprzez dołączony do zestawu element uszczelniający. Wkłada się go w ścianę zanim zostanie ona pokryta płytkami, uszczelnia i osadza w kleju do glazury. Specjalna zaślepka ochronna dostarczana w standardzie zapobiega zanieczyszczeniu instalacji przez pył, aż do momentu ostatecznego zakończenia montażu.