Bezpieczeństwo, ekonomia i komfort to trzy słowa, a jak ważne dla nas i dla naszego domu. Każdy z nas jak najbardziej się stara zadbać o te atrybuty w swoim wnętrzu. Są one dla nas najważniejsze.

Ekonomia to przede wszystkim kojarzy nam się z niskimi kosztami eksploatacji naszego domu. Nie zawsze do końca nam się to udaje. Bezpieczeństwo to bezawaryjna praca naszego domu oraz ochrona przed niepożądanymi gośćmi.  W tym celu montujemy systemy alarmowe, okienne rolety antywłamaniowe oraz antywłamaniowe solidne drzwi, które mają bronić dostępu do naszego domu niepożądanym potencjalnym złodziejom. Natomiast wygoda i komfort jest kwintesencją ekonomiczną eksploatacją i bezpieczeństwem plus wartością dodaną, jaka jest miła atmosfera, spokój, relaks i wygoda przebywania w naszym domu.

Nowoczesne technologie umożliwiają nam uzyskanie pełnego bezpieczeństwa, komfortu w naszym domu przy oszczędnej i wydajnej jego eksploatacji. Rozwiązaniem jest tutaj inteligentny elektroniczny moduł, który czuwa nad twoim domem i reaguje na twoje potrzeby, dając ci to, czego aktualnie potrzebujesz

 Bezpieczeństwo

Dzięki elektronicznym modułom sterującym domem, z integrowanymi z popularnymi systemami alarmowymi w domu możesz spać spokojnie. Cały system za ciebie uzbroi system alarmowy, kiedy ty wyjdziesz z domu lub rozbroi, kiedy ty do niego wejdziesz. Dzięki zastosowaniu mikroskopijnych uniwersalnych sensorów w czujkach tego systemu, kontroluje on i zarządza całym ekosystemem alarmowym w domu. Integruje się on z centralką alarmu bez konieczności wprowadzania dodatkowych urządzeń. Wszystkie alarmy są wprowadzone do systemu i w pełni kontrolowane. Ponadto inteligentny system sam uzbraja strefy gdzie nie ma ruchu i sam je rozbraja, kiedy ten ruch się pojawia. Jednym słowem możesz spać spokojnie, a w pomieszczeniach gdzie cie nie ma alarm jest włączony. Pozatym sam na podstawie lokalizacji użytkowników sam określa czy dom należy uzbroić czy też nie. Dzięki kamerą zainstalowanym w domu i na zewnątrz budynku masz podgląd i monitoring, co się dzieje w twoim domu z każdego miejsca na świecie. Możesz tym procesem kontrolować i sterować będąc w podróży służbowej na drugim końcu świata. Wiesz nawet, kiedy domownicy wracają do domu, lub czy nagle gdzieś nie wycieka woda. Lokalizuje twoje pociechy w domu i masz zdana relacje, co aktualnie one robią. Gdy wyjeżdżasz na wakacje sam zamyka rolety i drzwi i włącza alarm. Nie musisz się martwić w samolocie czy zamknąłeś drzwi i czy działają wszystkie urządzenia alarmowe.

Oszczędność

Czy wyobrażasz sobie dom, w którym nie musisz sam gasić światła, przykręcać ogrzewania lub odkręcać oraz odkręcać lub zakręcać wodę w twoim domu. Dzięki inteligentnym systemom modułowym one ot będą robić za ciebie. Same skonfigurują ciepło w twoim domu do potrzeb mieszkańców. Zmniejszą ogrzewanie po wyjściu i dadzą komfort cieplny po przyjściu. Zgaszą światło w pomieszczeniu, w którym aktualnie nie przebywasz, a zarazem je zapalą gdy do niego wejdziesz. Ponadto odkręcą i zakręcą wodę, dozując jej i dostosowując do twoich aktualnych potrzeb. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz sporo niewykorzystanej energii, co zapewne korzystnie odbije się na twoich finansach, wydawanych na dom. Inteligentne systemy modułowe sterujące domem reagują na każdą sytuacje związaną z niepotrzebną strata energii. Ponadto monitorują zużycie energii przez określone urządzenia w twoim domu, dając wszystkie niezbędne dane do podjęcia przez ciebie decyzji.

Wygoda i komfort

Dom to twoje królestwo i oaza, a tym samym powinien  on w pełni zapewniać ci komfort i wygodę. Elektroniczne inteligentne systemy zarządzania domem mogą stworzyć ekosystem, wyręczając cie z wielu czynności związanych z obsługą twojego domu, jak na przykład podlewanie roślin w twoim ogrodzie, zapalania i wygaszania pieca,  czy włączania lub wyłączania światła lub wody.  A wszystkim możesz sterować za pomocą telefonu komórkowego, wydaja odpowiednie polecenia. Producenci tych urządzeń poszli dalej. Dodają system głosowy, który sam cie głosowo informuje zadaje pytania i reaguje na głos twoich poleceń. Rozwiązanie to jest perfekcyjne gdy nie możesz akurat korzystać z telefonu lub dla osób niepełnosprawnych.